Skip to content

EPILACJA LASEROWA

Laser diodowy o długości fali 810 nm jest złotym standardem w zabiegach epilacji. Serię zabiegów zaleca się wykonywać w odstępie kilkutygodniowym, co wynika z naturalnej fizjologii włosów- aby pozbyć się ich raz na zawsze wiązka lasera musi uchwycić je w odpowiedniej fazie zwanej anagenem (faza wzrostu). Ilość zabiegów konieczna do uzyskania satysfakcjonujących efektów zależy od indywidualnych czynników, zazwyczaj od kilku do kilkunastu powtórzeń wystarczy by skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia.

Jak przygotować się do zabiegu?
✔️należy zrezygnować z opalania się na minimum miesiąc przed zabiegiem
✔️nie stosować depilacji mechanicznej (wosk, depilator) na około miesiąc przed zabiegiem, a dzień przed usunąć włoski za pomocą zwykłej maszynki do golenia
✔️zaleca się unikać noszenia obcisłej odzieży w dniu zabiegu, aby zapobiec podrażnieniom
Po zabiegu na skórę zaleca się stosować preparaty o właściwościach łagodząco- nawilżających.

EPILACJA LASEROWA

KRIOLIPOLIZA

Zabieg wyszczuplający, wykorzystujący niskie temperatury do bezinwazyjnej, miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej.
Skóra w miejscu, które poddawane jest zabiegowi, jest zasysana próżniowo do głowicy urządzenia, a następnie chłodzona. Niska temperatura sprawia, że komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi, jednocześnie nie naruszając sąsiednich tkanek. Tłuszcze uwolnione ze zniszczonych komórek tłuszczowych przedostają się do krwiobiegu, skąd trafiają do wątroby, gdzie są metabolizowane, a następnie wydalane z organizmu. Komórki tłuszczowe, które zostały zniszczone podczas zabiegu są w pełni usuwane z organizmu i nie podlegają procesom regeneracyjnym.

KRIOLIPOLIZA

VACUUM Z RF

Zabieg który modeluje sylwetkę i redukuje obwód ciała, ujędrnia i wygładza skórę oraz przyspiesza metabolizm. Masaż próżniowy wykonywany jest także ze względów zdrowotnych, nie tylko estetycznych. Efektem zabiegu jest poprawa elastyczności skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, pobudzenie mikrokrążenia krwi i wzrost metabolizmu. Masaż poprzez usprawnienie krążenia eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody i uaktywnia rozpad tłuszczu, czyli lipolizę. Działanie tego efektu jest potęgowane dodatkowo przez fale radiowe. Podgrzanie skóry skutkuje ponownym napięciem włókien kolagenowych oraz stymulacją fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. W efekcie skóra jest bardziej jędrna.

VACUUM Z RF

LIPOLASER

Jest to tzw. zimny laser, urządzenie, które emituje światło o długości 650nm. Wiązka świetlna poprzez warstwy skóry kieruje się do komórek tłuszczowych, dochodzi do reakcji chemicznej mającej na celu rozbicie triglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przekazywane są one do układu limfatycznego, a następnie wydalane z organizmu. Zabieg wysmukla sylwetkę i przynosi efekt efekt zregenerowanej skóry.

LIPOLASER

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Zabieg polega na rozbiciu tłuszczu za pomocą głowicy ultradźwiękowej, która wywołuje w tkance tłuszczowej efekt kawitacji. Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Po zabiegu polecany jest drenaż limfatyczny, który ma na celu usunięcie produktów rozkładu w procesach metabolicznych.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA